Kup

UWAGA! Płatności bezgotówkowe przyjmujemy tylko do 5 marca 2018 r. Po tym terminie możliwa jest tylko płatność gotówką, w biurze festiwalowym. Prosimy o niedokonywanie płatności innych niż gotówkowe po tym terminie, gdyż nie będziemy w stanie ich zweryfikować i wydać na tej podstawie passa.


Aktualny cennik biletów dostępny jest tutaj

KUP PASS >>

Przed przejściem do płatności on-line proszę się zapoznać z “Warunkami zakupu” (poniżej) oraz Regulaminem Imprezy . Kontynuacja procesu płatności on-line jest równoznaczna z zaakceptowaniem “Warunków zakupu” oraz “Regulaminu Imprezy”. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem “Centrum Rozliczeniowego Dotpay”. Dokonując zakupu dowolnego passa na XII SALSA SPRING BREAK wyrażają Państwo zgodę na poniższe warunki:

Warunki Zakupu

ZWROT PASSÓW

ODSPRZEDAŻ PASSÓW

WYMIANA PASSÓW

PASSY GRATISOWE i OFERTY SPECJALNE

OPASKI FESTIWALOWE

Przy zakupie passa obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów passów.

 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa może zostać dokonana tylko 1 raz. Po dokonaniu jednej zmiany nie można dokonać więcej zmian dla danego passa.

 • Pierwotny właściciel passa powiadamia o zmianie wysyłając mail do organizatora zawierający imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela.

 • Przy zmianie obowiązuje dopłata róznicy między jego ceną nominalną (kwota wpłacona przez pierwotnego nabywcę), a aktualnie obowiązującą ceną w dniu zmiany nazwiska / odsprzedaży passa przelewem na rachunek bankowy organizatora, ale nie później niż 5 marca 2018.

 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa możliwa jest tylko do 5 marca 2018 r. Po tym terminie nie dokonujemy już zmian. Organizator nie pośredniczy w poszukiwaniu nowego nabywcy passa.

 • Możliwa jest wymiana typu passa na inny, o ile łączy się to z rozszerzeniem zakupionego pakietu festiwalowego. W tym celu należy zgłosić mailowo do organizatora chęć wymiany passa i dopłacić różnicę w cenie między aktualną ceną nowego passa (zgodnie z cennikiem na dzień wymiany) a aktualną ceną już posiadanego passa, przelewem na rachunek bankowy organizatora lub w biurze podczas wydarzenia.
  • Zmniejszenie pakietu festiwalowego traktujemy jako zwrot i obowiązuje przy tym 14 – dniowa polityka zwrotu.

   

  • Passy na XII EL SALSA SPRING BREAK wygrane we wszelkich konkursach lub otrzymane nieodpłatnie nie podlegają zwrotom, przepisaniu na inną osobę, inne wydarzenie lub edycję ani wymianie na gotówkę. Dopuszczalne jest rozszerzenie pakietu takiego passa na ogólnych warunkach sprzedaży.

  • Passy sprzedawane w ramach PROMOCJI I OFERT SPECJALNYCH mogą podlegać osobnym zasadom zwrotów, odsprzedaży i wymiany, co określa każdorazowo regulamin promocji.

  EBILETY I OPASKI FESTIWALOWE

  • Podstawą do wydania opaski i wstępu na wydarzenie jest okazanie IMIENNEGO EBILETU przesłanego w załączniku do wiadomości otrzymanej od organizatora bezpośrednio po dokonaniu skutecznej rejestracji i płatności.
  • Noszenie opasek festiwalowych podczas trwania całego festiwalu jest OBOWIĄZKOWE.
  • Jesteście Państwo upoważnieni do 1 opaski festiwalowej na całe wydarzenie. Wymieniamy je tylko w przypadku, gdy nastąpi jej zniszczenie z przyczyn niezależnych od użytkownika. W takiej sytuacji należy przynieść zniszczona opaskę do biura festiwalowego i wymienić na nową.
  • Prosimy o zwrócenie uwagi w trakcie zakładania opaski w biurze festiwalowym, czy nie jest za ciasna albo szeroka, gdyż nie może to być powodem reklamacji opaski.

  Uprzejmie informujemy, że podczas wydarzenia będą robione zdjęcia i nagrywane materiały video. Decyzja o udziale w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku. Cieszymy się, że razem z nami tworzycie Państwo scenę taneczną w Polsce. Dziękujemy za zaufanie. Do zobaczenia na parkiecie! 
  Anna Chagowska & SALSA SPRING BREAK Team

   


  Dane firmowe:

  CHAGOWSKA PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOŁKA
  KOMANDYTOWA
  UL.LUDWIKA RYDYGIERA 13/294
  01-793 WARSZAWA, POLSKA
  NIP: 5252621566