Kup

UWAGA! Płatności bezgotówkowe przyjmujemy tylko do 6 marca 2017 r. Po tym terminie możliwa jest tylko płatność gotówką, w biurze festiwalowym. Prosimy o niedokonywanie płatności innych niż gotówkowe po tym terminie, gdyż nie będziemy w stanie ich zweryfikować i wydać na tej podstawie passa.


Aktualny cennik biletów dostępny jest tutaj

KUP PASS >>

Przed przejściem do płatności on-line proszę się zapoznać z „Warunkami zakupu” (poniżej) oraz Regulaminem Imprezy . Kontynuacja procesu płatności on-line jest równoznaczna z zaakceptowaniem „Warunków zakupu” oraz „Regulaminu Imprezy”. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem „Centrum Rozliczeniowego Dotpay”.

Warunki Zakupu

ZWROT PASSÓW

ODSPRZEDAŻ PASSÓW

WYMIANA PASSÓW

OPASKI FESTIWALOWE

Przy zakupie passa obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów passów.

 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa może zostać dokonana tylko 1 raz. Po dokonaniu jednej zmiany nie można dokonać więcej zmian dla danego passa.

 • Odsprzedaż passa jest niemożliwa, jeżeli pass jest wygraną w konkursie/zabawie u organizatora lub przy współpracy z inną jednostką. Nie zmieniamy nazwisk na passach gratisowych.

 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa możliwa jest do 7 listopada 2016 r. Po tym terminie nie dokonujemy już zmian.

 • Zmieniając nazwisko przypisane do passa nowy właściciel passa dopłaca różnicę między jego ceną nominalną (obowiązującą w dniu zakupu passa przez pierwotnego nabywcę), a aktualnie obowiązującą ceną w dniu zmiany nazwiska / odsprzedaży passa do 7 listopada 2016 przelewem na rachunek bankowy organizatora lub w biurze festiwalowym przy odbiorze opaski.

 • Możliwa jest wymiana typu passa na inny, o ile łączy się to z rozszerzeniem zakupionego pakietu festiwalowego. W tym celu należy zgłosić mailowo do organizatora chęć wymiany passa i dopłacić różnicę w cenie między aktualną ceną nowego passa (zgodnie z cennikiem na dzień wymiany) a aktualną ceną już posiadanego passa, przelewem na rachunek bankowy organizatora lub w biurze podczas wydarzenia.
 • Zmniejszenie pakietu festiwalowego traktujemy jako zwrot i obowiązuje przy tym 14 – dniowa polityka zwrotu.

 

PASSY GRATISOWE

 • Passy na XI EL SALSA SPRING BREAK wygrane we wszelkich konkursach lub otrzymane nieodpłatnie nie podlegają zwrotom, przepisaniu na inną osobę, inne wydarzenie lub edycję ani wymianie na gotówkę. Dopuszczalne jest rozszerzenie pakietu takiego passa na ogólnych warunkach sprzedaży.

EBILETY I OPASKI FESTIWALOWE

 • Podstawą do wydania opaski i wstępu na wydarzenie jest okazanie IMIENNEGO EBILETU przesłanego w załączniku do wiadomości otrzymanej od organizatora bezpośrednio po dokonaniu skutecznej rejestracji i płatności
 • Noszenie opasek festiwalowych podczas trwania całego festiwalu jest OBOWIĄZKOWE.
 • Jesteście Państwo upoważnieni do 1 opaski festiwalowej na całe wydarzenie. Wymieniamy je tylko w przypadku, gdy nastąpi jej zniszczenie z przyczyn niezależnych od użytkownika. W takiej sytuacji należy przynieść zniszczona opaskę do biura festiwalowego i wymienić na nową.
 • Prosimy o zwrócenie uwagi w trakcie zakładania opaski w biurze festiwalowym, czy nie jest za ciasna albo szeroka, gdyż nie może to być powodem reklamacji opaski.

Cieszymy się, że razem z nami tworzycie Państwo scenę taneczną w Polsce. Dziękujemy za zaufanie. Do zobaczenia na parkiecie! 

 


Dane firmowe:

CHAGOWSKA PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOŁKA
KOMANDYTOWA
UL.LUDWIKA RYDYGIERA 13/294
01-793 WARSZAWA, POLSKA
NIP: 5252621566